TOA IP-A1PA12 IP zosilňovač 12 W
911,43  s DPH
IP-A1PA12 dokáže integrovať analógové reproduktory alebo zosilňovače, ktoré môžu byť premenené na IP zariadenia. Tento IP zosilňovač podporuje protokol ONVIF, SIP a multicast. Vstavaný 12 W zosilňovač.
Dostupné na objednávku
Katalógové číslo: 2046334bef2b Kategórie: , Značka:
Popis
IP-A1PA12 dokáže integrovať analógové reproduktory alebo zosilňovače, ktoré môžu byť premenené na IP zariadenia. Tento IP zosilňovač podporuje protokol ONVIF, SIP a multicast. Vstavaný 12 W zosilňovač. Audio vstup: 1x LINE/MIC (vyvážené, fantómové napájanie, svorkovnica), 1 x 100 V (svorkovnica). Audio výstup: 1x LINE (svorkovnica). Reproduktorový výstup: 1 x 100 V (svorkovnica). Ovládací vstup: 2x beznapäťový kontakt (svorkovnica), 1x vstup pre stlmenie (24 V, svorkovnica). Ovládací výstup: 1x otvorený kolektor (svorkovnica). Napájanie PoE+. Rozmery: 210 x 44 x 81,5 (Š x V x H), hmotnosť: 0,94 kg. Spracovanie: oceľ, farba: čierna.