TOA VM-3360VA CE riadiaca ústredňa
2 559,63  s DPH
Taktiež ponúkame možnosť
výhodného krátkodobého zapožičania zariadení.
(kliknite pre viac informácií)
Katalógové číslo: TG:VM-3360VA CE Kategórie: , , Značka:
Popis
Riadiaca ústredňa hlasovej signalizácie požiaru, výkon 360 W / 100 V, 6 zón s individuálnou reguláciou hlasitosti, 1x ručný evakuačný mikrofón, LCD displej s voliteľnou lokalizáciou, 4x audio vstup MIC/linka, 2x vstup BGM, 2x port  pre max. 4 požiarne externé mikrofónne stanice a 4 externé stanice hlásateľa, 1x Ethernet port, prevádzkové a evakuačné logické vstupy a výstupy, pamäť pre 10 min. oznamov, dohľad nad všetkými komponentmi systému s indikáciou poruchy, monitorovanie 100 V liniek bez prerušenia audio signálu, možnosť spustenia evakuácie aj pri zlyhaní riadiacej jednotky funkcia „CPU-OFF“, dvojkanálový režim s možnosťou súčasného prehrávania evakuačnej správy z pamäte a živého hlásenia požiarnym mikrofónom do rôznych zón, PC konfigurácia cez TCP/IP, napájanie 230 V AC / 5 A / možnosť záložného zdroja 24 V DC, rozmery 482 x 132,6 x 431,2 mm, inštalácia do 19″ rozvádzača, možnosť rozšírenia systému na 60 zón, EN 54-16