Dahua C2K-P-0280B 2 Mpx IP kamera
52,89 € s DPH
2 Mpx Wi-Fi interierová kamera od spoločnosti Dahua. Zachytáva jasné a detailné zábery a je vybavená funkciou detekcie osôb a vozidiel s umelou inteligenciou Je ideálna pre malé až stredne veľké priestory a zabezpečuje nepretržitú ochranu vďaka funkcii deň a noc a zvukovému alarmu pri abnormálnych situáciách. Vďaka podpore Wi-Fi 6 a rozšíriteľnej pamäti až do 256 GB táto kamera spája pokročilé technológie s jednoduchým používaním. Kameru je možné napájať prostredníctvom PoE.
2 Mpx Wi-Fi kamera, interierová, Day/Night, IR LED s dosvitom 30 m, 1/2.7″ 2 Megapixel CMOS, rozlíšenie 1920 x 1080 px @ 1-25/30 fps, F2.0, uhol záberu H: 101°, V: 54° D: 119; inteligentné funkcie: Human Detection, Vehicle Detection; DWDR; H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG (sub stream); slot na MicroSD kartu až 256 GB: zabudovaný mikrofón a reproduktor; napájanie 12 V DC / PoE; spotreba max. 5,14 W, pracovná teplota od -10 °C do +45 °C; rozmery: 64 x 100 x 34 mm, hmotnosť 0,11 kg
| Hmotnosť | 0,36 kg |
|---|---|
| Typ technológie | Wi-Fi kamery |
| Typ produktu | Kamery |
| Výrobca | Dahua |
| Typ | IP kamera |
| Prostredie | Interiérová |
| Konštrukcia | Domáca |
| Rozlíšenie | 2 Mpx (Full HD) |
| Inteligentné funkcie | Human detection |
| Napájanie | 12 V DC |
| Kódovanie | H.264 |
| Objektív | Fixný |
| Prísvit | IR |
| Funkce pre vylepšenie obrazu | DWDR |
| IR / LED přísvit | 10 m |
| I/O | Vstavaný mikrofón |
