Dahua P5AS-PV 5 Mpx Wi-Fi PT kamera
50,43 € s DPH
5 Mpx PT kamera ktorá disponuje pripojením pomocou Wi-Fi siete (2,4 a 5 GHz) a je WL a IR prísvitom. Ochranu perimetru zabezpečí inteligentná detekcia osôb a vozidiel s aktívnym odstrašením zvukom a svetlom. Kamera je vybavená krytím IP 66 pre použitie v exteriéry.
5 Mpx Wi-Fi PT kamera, 1/2.7 CMOS, 2880 x 1620 px 1-25/30 fps, objektív 4 mm, 0,007 lx @ F1.6 (Color, 30 IRE), H: 78° V: 42° D: 92°, IR 30 m, WL 30 m; H.265 / H.264 / H.264B / H.264H / MJPEG (Sub Stream); DWDR; inteligentné funkcie: Human detection, Vehicle Detection, Auto Tracking; ONVIF; Mikrofón a Reproduktor; Wi-Fi: 802.11a/b/g/n/ac/ax 2,4 a 5 GHz; Bluetooth; Micro SD do 256 GB, napájanie 12 V DC , spotreba max. 14 W; 1x RJ-45 10/100; rozmery: 125,4 x 110,0 x 140,3 mm, hmotnosť: 0,4 kg, pracovná teplota od -30 °C do +55 °C, IP 66
| Hmotnosť | 0,74 kg |
|---|---|
| Typ technológie | Wi-Fi kamery |
| Typ produktu | Kamery |
| Výrobca | Dahua |
| Typ | IP kamera |
| Prostredie | Exteriérová |
| Konštrukcia | PTZ |
| Objektív | Fixný |
| Rozlíšenie | 5 Mpx |
| Napájanie | 12 V DC |
| Kódovanie | H.264 |
| Stupeň krytia | IP 66 |
| Inteligentné funkcie | Aktívne odstrašenie |
| Prísvit | Smart Dual Light |
| Funkce pre vylepšenie obrazu | DWDR |
| IR / LED přísvit | 30 m |
