ERBU E-EFS-0402-60-M-96 4portový PoE switch
189,42  s DPH
Šesťportový manažovateľný PoE switch s maximálnou spotrebou 96 W a maximálnym odberom na 1. porte 60 W. Celkový počet portov 6 z toho 4x PoE a 2x SFP. Priemyselný dizajn.
Katalógové číslo: TG:E-EFS-0402-60-M-96 Kategórie: , Značka:
Popis
  • 3x RJ-45 port 10/100 Mbps
  • 3x PoE+ port (IEEE802.3af/at)
  • 1x RJ-45 port 10/100/1000 Mbps
  • 1x Hi-PoE port (IEEE802.3af/at, Hi-PoE)
  • PoE odber spolu maximálne 96 W
  • 2x SFP 1000 Mbps
  • PoE manažment
  • Network manažment: WEB, SNMO V1/V2C
  • Podpora Loop Detection, Spanning Tree, STP/ RTSP
  • Ochrana pred prepätím 4 kV
  • Pracovná teplota od -30 °C do +65 °C
  • Napájanie 48-57 V DC (zdroj je súčasťou balenia)
  • Rozmery 150 x 100 x 30 mm a hmotnosť 0,48 kg