ERBU E-EFS-2602-90-M-360 24portový PoE switch
626,07  s DPH
24portový manažovateľný PoE switch s maximálnou spotrebou 360 W a maximálnym odberom na 1. a 2. porte PoE++ (90 W) ostatné porty PoE+ (30 W). Celkový počet portov 28 z toho 24x PoE, 2x Uplink, 1 Console port a 2x SFP. PoE s dosahom do 250 m.
Katalógové číslo: TG:E-EFS-2602-90-M-360 Kategórie: , Značka:
Popis
  • 24x RJ-45 port 10/100 Mbps
  • 2x PoE++ (90 W) port (IEEE802.3af/at/bt, Hi-PoE)
  • 22x PoE+ (30 W) port (IEEE802.3af/at)
  • PoE odber maximálne 360 W
  • 2x RJ-45 10/100/1000 Uplink
  • 2x SFP 1000 Mbps
  • 1x Console Port
  • PoE Watchdog
  • Long Distance PoE do 250 m
  • Funkcie: IEEE 802.1d (STP), 802.1w (RTSP), Flow Control, DHCP, QoS, Port Mirroring, 802.1Q
  • Ochrana pred prepätím 8 kV
  • Pracovná teplota od -10 °C do +55 °C
  • Napájanie 100-240 VAC (zdroj je súčasťou balenia)
  • Rozmery 440 x 300 x 44 mm