ERBU E-EFS-2602-90-MG-360 28portový switch
747,84  s DPH
28 portový manažovateľný Gigabit PoE switch s maximálnou spotrebou 360 W a maximálnym odberom na 1. a 2. porte PoE++ (90 W) ostatné porty PoE+ (30 W). Celkový počet portov 28 z toho 24x PoE, 2x Uplink, 1 Console port a 2x SFP. PoE s dosahom do 250 m.
Katalógové číslo: TG:E-EFS-2602-90-MG-360 Kategórie: , Značka:
Popis
  • 24x RJ-45 port 10/100/1000 Mbps.
    • 2x PoE++ (90 W) port (IEEE802.3af/at/bt, Hi-PoE).
    • 22x PoE+ (30 W) port (IEEE802.3af/at).
  • PoE odber maximálne 360W.
  • 2x RJ-45 10/100/1000 combo Uplink.
  • 2x SFP 1000 Mbps combo Uplink.
  • 1x Console Port.
  • PoE manažment.
  • „Long Distance PoE“ do 250 m.
  • Funkcie: IEEE 802.1d, ACL, 802.1w (RTSP) MSTP, Multicast, Dynamic ARP, Equipment management.
  • Ochrana pred prepätím 8 kV.
  • Napájanie 100-240 VAC, spotreba maximálne 360 W ( zdroj je súčasťou balenia).
  • Pracovná teplota od -10 °C do +55°C.
  • Rozmery 440 x 300 x 44 mm a hmotnosť 3,4kg