ERBU E-R-OA31-3 LED navigacna tabula
1 129,42 € s DPH
ERBU E-R-K02Z Zónový kontroler
468,81 € s DPH
ERBU E-R-LED01 Svetelná signalizácia
8,52 € s DPH
Indikátor obsadenosti parkovacieho miesta je nainštalovaný priamo pred každým parkovacím miestom a je priamo riadený ultrazvukovým detektorom parkovacieho miesta. Zobrazuje rôzne farby podľa pokynov detektora. Indikátor svieti zeleno, keď na parkovacom mieste nie je zaparkované vozidlo, a červeno, keď je parkovacie miesto obsadené vozidlom.
Dostupné na objednávku
Katalógové číslo:
TG:E-R-LED01
Kategórie: Kamerové systémy, Rozpoznávanie EČV a parkovanie, Systém navádzania na parkovanie
Značka: ERBU
Popis
Vlastnosti produktu
- Jedinečný dizajn vzhľadu, jednoduchý a elegantný štýl;
- Stavový indikátor využíva jasné LED diódy s dlhou životnosťou, veľkou pozorovacou vzdialenosťou a širokým pozorovacím uhlom;
- Zmena farby indikátora je riadená v režime RGB, podporuje zobrazenie viacerých farieb a umožňuje prispôsobiť charakter parkovacieho miesta.
| Technické parametre | |
|---|---|
| Rozmery | φ120 × 45 mm |
| Čistá hmotnosť | 100 g |
| Materiál | Technický plast ABS |
| Farebné zobrazenie | 7 farieb |
| Montážna výška | 2 – 4 m (v rovnakej úrovni ako detektor) |
| Pracovné napätie | DC 5 V |
| Prevádzková teplota | -30 ℃ až +75 ℃ |
| Okolitá vlhkosť | 90 % RH (bez kondenzácie) |
| Príkon | < 2 W |
| Viditeľný dosah | 30 m |
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 0,1 kg |
|---|---|
| Typ produktu | Rozpoznávanie EČV a parkovanie |
| Hmotnosť | 0.1 |
