ic audio DK 15/T-EN54-PG tlakový reproduktor 15 W / 100 V
78,72  s DPH
Tlakový reproduktor s výkonom 15 W. Frekvenčný rozsah 677 Hz – 5,4 kHz a akustický tlak 83 dB. Reproduktor má plastovú konštrukciu, zabudovanú keramickú svorkovnicu s tepelnou poistkou a kovový držiak. Exteriérová montáž na omietku. Krytie IP 66. Zariadenie vyhovuje norme EN 54-24.
Dostupné na objednávku
Katalógové číslo: TG:DK 15/T-EN54-PG Kategórie: , , , Značka:
Popis
Tlakový reproduktor 15 W / 100 V, odbočky 15 / 7,5 / 3,75 / 1,9 W, citlivosť 83 dB (1 W / 4 m), frekvenčný rozsah 677 Hz – 5,4 kHz, vyžarovací uhol 110° (1 kHz), zabudovaná keramická svorkovnica s tepelnou poistkou, plastová konštrukcia, kovový držiak, rozmery 209 x 321 mm, vonkajšie použitie IP 66, RAL 7035, montáž na omietku, EN 54-24