ic audio DL-K 16-130/T-EN54 závesný reproduktor 16 W / 100 V
109,47  s DPH
Biely vnútorný závesný dvojpásmový reproduktor s výkonom 16 W, frekvenčným rozsahom 130 Hz – 13,3 kHz a citlivosťou 73 dB. Reproduktor má plastovú skriňu a skrutkovacie keramickou svorkovnicu s tepelnou poistkou. Závesná montáž. Vnútorné použitie, 4,5 m dlhý prívodný kábel. Podporuje normu EN 54-24, BS 5839, Part 8.
Dostupné na objednávku
Katalógové číslo: TG:DL-K 16-130/T-EN54 Kategórie: , , , Značka:
Popis
Závesný reproduktor 16 W / 100 V, odbočky 16 W, 8 W a 4 W, citlivosť 73 dB (1 W / 4 m, 500 Hz–5 kHz), frekvenčný rozsah 130 Hz–13,3 kHz, vyžarovací uhol 196° (1 kHz), reproduktor 130 mm, skrutkovacia keramická svorkovnica s tepelnou poistkou, ABS plastová skrinka, 4,5 m prívodný kábel, rozmery 185 x 157 mm, vnútorné použitie typ A, biely, vhodný pre reč alebo hudbu v pozadí, závesná montáž, IP 35, EN 54-24, BS 5839, Part 8