ic audio DL-A 10-165/T-EN54 skrinkový stropný reproduktor 10 W / 100 V
77,49  s DPH
Biely vnútorný skriňový reproduktor s výkonom 10 W, frekvenčným rozsahom 500 Hz – 5 kHz a citlivosťou 77,7 dB. Reproduktor má kovovú skriňu, kovovú mriežku a skrutkovacie keramickou svorkovnicu s tepelnou poistkou. Montáž na omietku. Spĺňa normu EN 54-24
Katalógové číslo: TG:DL-A 10-165/T-EN54 Kategórie: , , , Značka:
Popis
Skrinkový stropný reproduktor 10 W / 100 V, s protipožiarnym krytom, odbočky 10 / 6 / 3/ 1,5 W, citlivosť 77,7 dB (1 W / 1 m, 500 Hz–5 kHz), frekvenčný rozsah 290 Hz–23,4 kHz, vyžarovací uhol 80° (1 kHz), reproduktor 160 mm, keramická svorkovnica s tepelnou poistkou, kovová skrinka a mriežka, vonkajší priemer 170 mm, vnútorné použitie typ A, biely, montáž na omietku, IP 21, EN 54-24