Mean Well LRS-150-12 napájací zdroj
35,67  s DPH
Napájací spínaný zdroj s výstupom 12 V DC / 12,5 A. Zdroj má plynulú reguláciu trimrom, poistku proti prepätiu, skratu a preťaženiu.
Katalógové číslo: TG:LRS-150-12 Kategórie: , Značka:
Popis
Napájací spínaný zdroj 12 V DC / 12,5 A, bez krytia (potrebná inšt. krabica) 12 V DC / 12,5 A (vstup 230 V~ AC / 50 Hz), plynulá regulácia trimrom 11,5–13,8 V DC, poistka proti prepätiu, poistka proti skratu, poistka proti preťaženiu, rozmery 159 x 97 x 30 mm