Penton APH10T/ENC tlakový reproduktor
134,07  s DPH
Sivý tlakový reproduktor s výkonom 10 W. Frekvenčný rozsah 340 Hz – 16 kHz a akustický tlak 115 dB. Reproduktor má plastovú konštrukciu a keramickú svorkovnicu s tepelnou poistkou. Exteriérová montáž na omietku. Krytie IP 66. Spĺňa EN 54-24.
Katalógové číslo: TG:APH10T/ENC Kategórie: , , , Značka:
Popis
Tlakový reproduktor 10 W / 100 V, odbočky 10 W / 5 W / 2,5 W a 1,25 W, akustický tlak SPL 115 dB, frekvenčný rozsah 340 Hz -16 kHz, vyžarovací uhol 139° (H) a 173° (V) pri 1 kHz. Reproduktor má plastovú konštrukciu, keramickú svorkovnicu s tepelnou poistkou a kovový držiak. Rozmery: 172 x 131 x 227 (Š x V x H), spracovanie: plastový reproduktor, kovový držiaky, farba: sivá (RAL 7035). Exteriérová montáž na omietku. Krytie IP 66. Spĺňa EN 54-24.