Penton APH20T/ENC tlakový reproduktor
124,23  s DPH
Sivý tlakový reproduktor s výkonom 20 W. Frekvenčný rozsah 310 Hz – 16 kHz a akustický tlak 120 dB. Reproduktor má plastovú konštrukciu a keramickú svorkovnicu s tepelnou poistkou. Exteriérová montáž na omietku. Krytie IP 66. Spĺňa EN 54-24.
Dostupné na objednávku
Katalógové číslo: TG:APH20T/ENC Kategórie: , , , Značka:
Popis
Tlakový reproduktor 20 W / 100 V, odbočky 20 W / 10 W / 5 W a 2,5 W, akustický tlak SPL 120 dB, frekvenčný rozsah 310 Hz – 16 kHz, vyžarovací uhol 111° (H) a 148° (V) pri 1 kHz. Reproduktor má plastovú konštrukciu, keramickú svorkovnicu s tepelnou poistkou a kovový držiak. Rozmery 219 x 157 x 259 mm (Š x V x H), spracovanie: plastový reproduktor, kovový držiak, farba: sivá (RAL 7035). Exteriérová montáž na omietku. Krytie IP 66. Spĺňa EN 54-14.