ERBU E-EFS-0901-90-120 8portový PoE switch
329,64  s DPH
Desať portový PoE switch s maximálnou spotrebou 120 W a maximálnym odberom na 1. a 5. port 90 W. Celkový počet portov 10 z toho 8x PoE, 1x Uplink a 1x SFP. Pre rozľahlejšie areály a zložitejšiu inštaláciu dokáže switch prenášať PoE napájanie až na 800 m.
Katalógové číslo: TG:E-EFS-0901-90-120 Kategórie: , Značka:
Popis
  • 8x RJ-45 port 10/100 Mbps
  • 8x PoE port (IEEE802.3af/at/bt, Hi-PoE)
  • 1. a 5. Port PoE++ (90 W), ostatné porty PoE+
  • PoE odber spolu maximálne 120 W
  • 1x RJ-45 Uplink port 10/100/1000 Mbps
  • 1x SFP 1000 Mbps
  • ePoE do 800 m
  • Ochrana pred prepätím 8 kV
  • Pracovná teplota od -30 °C do +65 °C
  • Napájanie 54 V DC / 2,22 A (zdroj je súčasťou balenia)
  • Rozmery 150 x 100 x 42 mm a hmotnosť 0,6 kg