ERBU E-EFS-0901-90-96 8portový PoE switch
189,42  s DPH
Desaťportový PoE switch s maximálnou spotrebou 96 W a maximálnym odberom na 1. a 2. porte 90 W. Celkový počet portov 10 z toho 8x PoE, 1x Uplink a 1x SFP. Pre rozľahlejšie areály a zložitejšiu inštaláciu dokáže switch prenášať PoE napájanie až na 250 m.
Katalógové číslo: TG:E-EFS-0901-90-96 Kategórie: , Značka:
Popis
  • 8x RJ-45 port 10/100 Mbps
  • 8x PoE port (IEEE802.3af/at/bt, Hi-PoE)
  • 1. a 2. Port PoE++ (90 W), ostatné porty PoE+
  • PoE odber spolu maximálne 96 W
  • PoE Watchdog
  • 1x RJ-45 Uplink port 10/100/1000 Mbps
  • 1x SFP 1000 Mbps
  • Long Distance PoE do 250 m
  • Ochrana pred prepätím 8 kV
  • Pracovná teplota od -30 °C do +65 °C
  • Napájanie 48-57 V DC (zdroj je súčasťou balenia)
  • Rozmery 150 x 100 x 42 mm a hmotnosť 0,54 kg