ic audio DA-P 20-130/T-EN54 zvukový projektor 20 W / 100 V
81,18  s DPH
Biely zvukový projektor s výkonom 20 W. Frekvenčný rozsah 150 Hz – 20 kHz a citlivosť 75 dB. Projektor má plastovú konštrukciu a skrutkovacie keramickou svorkovnicu s tepelnou poistkou. Exteriérová montáž na omietku. Krytie IP 66. Zariadenie spĺňa normu EN 54-24, BS-5839-8.
Dostupné na objednávku
Katalógové číslo: TG:DA-P 20-130/T-EN54 Kategórie: , , , Značka:
Popis
Zvukový projektor 20 W / 100 V, odbočky 20 / 10 / 5 / 2,5 W, citlivosť 75 dB (1 W / 4 m, 500 Hz–5 kHz), frekvenčný rozsah 150 Hz–20 kHz, vyžarovací uhol 230° (1 kHz), reproduktor 130 mm, skrutkovacia keramická svorkovnica s tepelnou poistkou, plastová skrinka, rozmery 145 x 222 mm, krytie IP 66, vonkajšie použitie typ B, biely, montáž na omietku, hmotnosť: 1,44 kg, EN 54-24, BS-5839-8